VÝLET K PRINCEZNĚ PHRA NANG
AO NANG & RAILEY BEACH

VIDEO

AO NANG je okouzlující plážové městečko nacházející se v Krabi v jižním Thajsku. Celodenní výlet je naplněn místy ,které určitě stojí v Thajsku vidět. Náš výlet začíná snídaní ve světově známé čínské restauraci, která je úplně jinačí než klasická thajská snídaně. Prohlídka jeskyně KHAO KHANABNAM kde jsou zajímavé vykopávky nám zanechají v mysly nezodpovězené otázky?

Těsně před Ao Nangem je nově otrevřený buddhistický areál ,který určitě stojí za vyfocení. AO NANG je vlasně městská pláž cice krásná, ale položená u hlavní silnice.   AO NANG je dokonalým doplňkem k vašemu seznamu aktivit, které mužete dělat když ho navštívíte. Žádná návštěva Krabi by nebyla úplná bez návštěvy úchvatných pláží RAILAY BAY. Vítejte na RAILY BEACH. RAILY je malý poloostrov odříznutý od zbytku Krabi vápencovými souvratími a strmými údolímí džungle. Tropický ráj bez silnic. Vysoké stěny ,různé kameny nad hladinou moře tak to je to lákadlo ,které přitahuje lezce z celého světa. Tohle je ten neobyčejný svět s klidem a pohodou.

Výstup na vyhlídku z které jsou vidět obě plaže je fotograficky hodně zajímavý. Návštěva jeskyně princezny PHRA NANG s českým výkladem legendy. Krásná princezna PHRA NANG si ze žalu vzala život tak jak to v legendách bývá. Legenda o princezně bude příjemným zakončením celodenního výletu.

CENA. 4000 thb /osobu/při 6 lidech

při menším,cena se navyšuje!

V CENĚ JE OBSAŽENO: 

-doprava klimatizovaným autem asi 300km  

-2x fery/převoz na pevninu a zpět    

-1x loď v Krabi do jeskyně 

-1x loď Ao Nang-Raily  

-2x poplatek za Národí park    

-snídaně,pití/ oběd není v ceně /    

-český průvodce    

-sestříhaný film z akce při počtu šesti lidí

-při menším cena filmu 1000 thb