VÝLET-JAMES BOND ISLAND
& WAT BANG TONG

VIDEO

JAMES BOND ISLAND je výlet pro ty, co se chcou kochat pohledy na krásné skalní útvary ozdobené krápníkovou výzdobou tak typickou v Thajsku. Krásný výlet bude vhodný pro starší návštěvníky Thajska ,kteří už nepreferují fyzickou aktivitu. Zastávka v nádherným buddhistickým areálu ,který je postaven současnému králi Vám otevřou oči do velkého úžasu.

JAMES BOND ISLAND se nachází v Národním parku PHANG NGA. Plavba na klasickém longtailu, který s Vámi propluje a český průvodce Vám ukáže nejrasnější místa ,kde na Vás dýchne atmosféra Bondovek s úžasných Rogerem Moorem z filmu GOLDEN GAN Muž se zlatou zbraní. Budete uneseni pohledem na skalní útvat, který vystupuje z hladiny s názvem KHAO TA PO a je dominantou před samotným ostrovem KHAO PING-GAN

Prohlídka muslimské rybářské osady na kůlech KO PANDÍ s dominantou muslimských minaretů,prohlídka jejich školy, prohlídka výrobků z perleti a raritou ostrova KO PANDI je hrací plocha z pontonů na různé míčové hry. Poslední zajímavost výletu je malá stěnová jeskyně ,která je pokryta jak tvrdí průvodce 3000let starými jeskyními malbami. 

CENA: 4000 thb/osobu/při šesti lidech 

při menším,cena se navyšuje !

V CENĚ JE OBSAŽENO: 

-doprava klimatizovaným autem /dohromady 450km/   

-2x fery/převoz na pevninu a zpět/  

-1x poplatek za Národní park   

okružní plavba k ostrovu JAMES BOND ISTAND

-poplatek za vystoupení na ostrov JBA 300thb není v ceně   

-oběd,/pití není v ceně výletu/ 

-český průvodce      

-sestříhaný film z akce při počtu šesti lidí

-při menším cena za film 1000 thb