VÝLET DO KRABI
WAT THUM SUA-TIGER TEMPLE

VIDEO

Provinční město Krabi je jednou z mnoho zastávek na výletech s týmem NAUI.  Dovolená v Thajsku není jen o plážích a barech, ale hlavně o poznání místní kultury a tou buddhismus určitě je. Provedeme Vás jedním z nejposvátnějším buddhistickým chrámu v Thajsku WAT THUM SUA-TIGER TEMPLE. Založení chrámu sahá až do roku 1975. Legenda říká, že tygr co spával v jeskyni vždy za východu slunce vydával divoký řev a podle něho vnikl název TIGER CAVE TEMPLE  nebo WAT THUM SUA.

No a to by nebyl výlet s týmem NAUI, aby se vám výlet nevryl do paměti. To vrytí bude z úžasného výstupu přez 1300 schodů na vrchol hřebene kde sedí impozantní zlatá socha BUDDHY. Pohledy z vrcholu na krásné skalní útvary, které se po počítačové úpravě použily do filmu Avatar.

Pro účastníky výletu, kteří si netroufnou na výstup po 1300 schodech, je v areálu připraven malý ,ale stejně zajímavý okruh v uzavřeném údolí plném jeskyní s krápníkovou a buddhistickou výzdobou. V centrálním chrámu ke kterému se pojí ta legenda s tygrem jsou zajímavé prvky výzdoby, sledování rituálů modliteb mnichů krásně zakončí tuhletu navštěvu .

K dobrému výletu patří chutný oběd v Čínské restauraci a před odjezdem do svých resortů ještě relaxační koupel v termálních pramenech ,která nám zregeneruje unavené nohy a plní dojmů se vracíme na Ko Lantu.

CENA: 3500 thb/osobu/při 6 lidech

V CENĚ JE OBSAŽENO:  

 -doprava klimatizovaným autem /najedeme asi 250km/ 

 -2x fery/převoz na pevninu a zpět/

-1x poplatek za Národní park Hotsprings

-oběd,/pití není v ceně výletu/

-český průvodce

-sestříhaný film z akce při počtu šesti klientů

-při menším počtu film v ceně 1000 thb  

-cena výletu je při počtu šesti klientů.Při nižším počtu se cena navyšuje!