DOBRODRUŽNÝ VÝLET
DO JESKYNĚ KO PEE A TALABENG

Výlet, v kterém se vcítíme do duše Karla Apsolona a Jindřicha Wankela. Výlet v kterém budem objevovat krásu jeskyního světa, kde množství stalagmitů,slalaktytů a slalagnátů svou krásou nám budou tajit dech. Výlet ,při kterém utečete z města, utečete od stresu a necháte ve vaší krvi proudit adrenain z prožívaného dobrodružství.

S týmem NAUI zapomeňte na komerční výlety. Plavba k souostroví TALABENGU probíhá na klasických rybářských lodích ,ve slengu LONGTAIL, které jsou díky uchycení motoru a propeleru na dlouhé tyči světovou raritou. Ostrov KO PEE je domorodci nazýván ostrovem duchů, že prý z lebky, kterou jeskyně připomíná, za určitých podmínek září z očí zelené tajemné světlo. Mýtické historky a duchovní myšlenky domorodců  dodají výletu tu správnou dobrodružnou atmosféru. Výlet se vybírá podle zdatnosti účastníků . KO PEE pro méně zdatné. TALABENG pro zdatné.

Vstupní dóm jeskyně Talabeng ,Vás přivítá mohutným stalagnátem ,který se díky přílivu a odlivu stal znovu stalaktytem. Výstupem po žebříku, který je vyroben z pneumatik, do hlavního dómu jeskyně, se vcítíte do pocitů jeskyňářů ,kteří objevují tu skrytou krásu krasových útvatů a možná se myšlenkama a vzpomínkama vrátíte k nám do Moravského krasu.

Rybářská loď k TALABENGU nebo KO PEE proplouvá Národním parkem  KHAO RAPU, který je domovem rozmanitého ekosystému v kterém se nachází největší mangrový les na KO LANTĚ.

 CENA: 30000 thb/osobu/při 6 lidech

   Při menším počtu se cena navyšuje!

      V CENĚ JE OBSAŽENO: 

  -doprava autem z resortů k lodi 

 -plavba rybářskou lodí    

 -1x polatek za Národní park 

  -baterky  

  -pití/ovoce 

  -český průvodce 

  -sestříhaný film z akce při počtu 6 osob 

  -při menším počtu film za cenu 1000 thb