VÝLET NA ŘEKU SONGPAK
RAFTING & ATV

VIDEO

Nuda s týmem NAUI? To na své dovolené nezažijete. Jednodenní výlet do Národního parku PHANG GHA na rafting na řece SONGPAK a prožít nefalšovanou krosovou dráhu na hodně živých čtyřkolkách ATV tak to bude výlet jak se patří.

Tohle dobrodružství v adventures campu THIPTHARA  začíná krosovou jízdou na speciálních čtyřkolkách ,kterými budeme projíždět krosovou dráhu v džungli, přejíždět houpající lanový most, přejíždět brod v místní říčce a věřte ,že je to zážitek  na kteréj se nezapomíná. 

Jedenáctá hodina dopolední je čas, kdy se otevřou stavidla k tomu určených rybníčků a říčka SONGPAK se promění na sedmikilometrové koryto řeky a tím vznikne raftařská voda ve vodácké kvalifikaci WW3. Tahle akce je nachystaná trochu komerčně, jelikož vy jste jen členové raftu a jen se vezete, jízdu řídí na každém raftu zkušený háček a zadák.

Po prožítém zážitku ,po chutném obědě se vykoupeme pod vodopádem TONPARIWA  rozloučíme se s majiteli resortu a na spáteční cestě si prohlídneme nový buddha areál WATBANGTONG který se postavil na počest současného krále.

CENA: 4000 thb/osobu/při 6 lidech 

 V CENĚ JE OBSAŽENO:                                                                                                                    

 -cesta klimatizovaným autem 

 -2x poplatek za fery

 -1x poplatek za Národní park 

 -kros na čtyřkolkách ATV   

 -rafting   

 -oběd / v ceně není pití/    

 -český průvodce  

 –sestříhaný film z akce